Originální body je přesně tam, kde se ulice setkává s pódiem. Je součástí Swan Packu a zaručuje, že se za jeho nositelkou každý ohlédne. Je vyrobeno z dryCell materiálu, který odvádí vlhkost od pokožky, s překříženými zády a prodyšnou síťovinou v oblasti výstřihu. Představuje perfektní spojení funkčnosti a stylu pro krásnou siluetu. Vnitřní podprsenka slouží pro lepší podporu při pohybu.

NightCat PWRWARM Top je pánské tričko s dlouhým rukávem, vlastním odvodem vlhkosti a plochými švy pro minimální tření. Anatomicky umístěné síťové panely zlepšují cirkulaci vzduchu, a pomáhají tak k rychlejšímu odvodu vlhkosti. Kloubové rukávy nabízejí lepší flexibilitu a volnost pohybu. Na rukávech jsou otvory pro palce, díky kterým budete mít dodatečnou ochranu v chladném počasí a vyšší pohodlí. Reflexní loga poskytují zvýšenou viditelnost ve zhoršených světelných podmínkách. Toto tričko disponuje poutkem na vnitřní straně výstřihu pro vedení kabelu sluchátek a malou kapsou na zip na zadní straně.


Chtěli byste body a tričko od Pumy vyhrát? Odpovězte na naši soutěžní otázku na mail: redakce@magazinzena.cz do 30. 6. do půlnoci. Výhru od nás získají první dva nejrychleji správně tipující soutěžící.

Kdo je tváří kolekce Swan Pack společnosti PUMA?

a) Kylie Addams
b) Kylie Minogue
c) Kylie Jenner


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Share